نتایج جستجو در مقالات
صفحه : از : 0
1
نتایج جستجو در خبرها

آغاز طرح آموزش مجازی iraneyes

iraneyes با حضور اساتید مطرح چشم پزشکی و اپتومتری برگزار می کند

پرداختن به مباحث متنوع علمی ، بهره گیری از اساتید شاخص در هر زمینه و طرح مباحث به جزئی ترین شکل ممکن ، از جمله ویژگیهای این مجموعه بوده که با همکاری دلسوزانه اساتید میسر شده است...

1393/08/24

بازگشت در آخرین ساعات

فرهاد صحرایی انصرافش را پس گرفت

1392/11/03

بی اخلاقی ها مرد اخلاق را کنار زد

فرهاد صحرایی انصراف داد

با کمی تامل و انصاف درمی یابیم که ارج و منزلت افرادی چون فرهاد صحرایی که سالیان درازی برای رشته تلاش کرده و از هیچ کوششی فروگذار ننموده اند بسیار بیشتر از آن است که عده ای بخواهند این خدمات را با لجبازی و خودرایی به فراموشی بسپارند.

1392/11/02

برگزاری انتخابات انجمن علمی اپتومتری ایران طی سه ماه آینده

در مجمع عمومی سالیانه انجمن مطرح شد

متاسفانه بر خلاف سیاق معمول تنها آقایان فرهاد صحرایی و محمدرضا زرین در جایگاه حاضر شدند و پاسخگوی اعضا بودند و دیگر اعضای هیئت مدیره علیرغم اطلاع رسانی قبلی و دعوت از ایشان ترجیح دادند به صورت شنونده عمل کنند. همچنین رئیس انجمن نیز در جلسه حضور نداشتند.

1392/09/08

صلح سند ساختمان به انجمن علمی اپتومتری ایران

ساختمانی واقع در خیابان ستارخان تهران، که این روزها دفتر انجمن علمی اپتومتری ایران می باشد. در چند سال اخیر به یکی از موضوع های پر حرف و حدیث اپتومتری تبدیل شده است. در ابتدا در مورد منابع مالی خرید آن و موضوع سند آن بحث وجود داشت و در چند هفته اخیر نیز مسئله تخریب آن مطرح بوده است...

1392/08/11

اختتامیه غایبین!

در اختتامیه شانزدهمین کنگره اپتومتری اتفاق افتاد

در مراسم اختتامیه کنگره شانزدهم اکثر افرادی که برای تقدیر دعوت شدند در سالن حضور نداشتند

1392/05/26

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان اپتومتری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مسعود شهبازی:

جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی 88 دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شامل رشته ی اپتومتری همراه با رشته های فیزیوتراپی,شنوایی شناسی و کاردرمانی در روز پنجشنبه 6 تیر 1392 از ساعت 16:30 تا ساعت 21 با حضور اساتید,دانشجویان و خانواده های آن ها برگزار گردید.

1392/04/16
صفحه : از : 1
1