نتایج جستجو در مقالات
هتروفوریا

هتروفوریا عبارتست ازانحراف محورهای بینایی نسبت به نقطه ی فیکسیشن بر اثر اختلال در فیوژن.

ادامه مطلب 1392/3/6
اختلالات بینایی در افراد جوان

از دست دادن دید در کودکی و اوایل نوجوانی غالبا حاصل بیماری های مادرزادی و ارثی است . هدف ما بررسی حالات مختلفی است که باعث تخریب دید در این گروه سنی می شود  

ادامه مطلب 1392/2/24
صفحه : از : 1
1
نتایج جستجو در خبرها

بررسی همکاری اپتومتری و افتالمولوژی در ایران

در گفتگوی اختصاصی Iraneyes با دکتر صداقت صورت گرفت

یک روز قبل از مباحثات جنجالی که برخی از حاضرین در سالن را در مورد نظر حرفه ای ایشان نسبت به اپتومتری بدبین کرد، iraneyes در مصاحبه ای اختصاصی مسائلی را با ایشان مطرح کرد و نظراتشان را جویا شد.

1393/03/21

اختراع دکتر عباس ریاضی به کمک نابینایان خواهد آمد

یک دستگاه سخنگوی کمکی برای افراد کم بینا و نابینا طراحی و ساخته شده است که دو عملکرد برچسب خوان و تشخیص رنگ را در خود دارد. هدف اصلی از ساخت این دستگاه، ایجاد وسیله ای است که...

1393/03/13

مراکز چشم پزشکی در تسخیر بیگانگان

توسط iraneyes مورد بررسی قرار می گیرد

بدیهی است این پدیده که از مدت ها قبل شکل گرفته و بدون عکس العمل جدی از سوی مجموعه اپتومتری و متولیان نظام سلامت کشور در حال اشاعه است درخور و شایسته مردم و نظام سلامت کشور نبوده و به هیچ بهانه ای قابل دفاع نیست.

1393/02/21

انتشار برنامه های چهاردهمین کنگره اپتومتری خراسان

انجمن اپتومتری خراسان در آستانه برگزاری چهاردهمین کنگره اپتومتری خراسان اقدام به انتشار برنامه این کنگره نموده است.

1393/01/31

عبدالله فرزانه

کاندیدای انتخابات انجمن علمی اپتومتری ایران

امیدوارم در روز جمعه 4 دی ماه همکاران عزیز با مشارکت حد اکثری بتوانند با رای خودشان افرادی علمی، توانمند ،خوش فکر، دلسوز، متعهد و امانت دار را برای هیئت مدیره انجمن علمی انتخاب نمایند.

1392/11/03

ناصر صادقپور

کاندیدای انتخابات انجمن علمی اپتومتری ایران

از شمابه عنوان جوانانی که آینده اپتومتری را میسازید متشکرم شما را تحسین میکنم و مطمئن هستم که موفق میشوید.تمام انگیزه بنده برای شرکت در این انتخابات دراختیار گذاردن تجربه 30 ساله به جوانان پرشور و پر انرژی است

1392/11/03

برگزاری سمینار یک روزه اختلالات تطابقی

در سالن همایش های رازی رخ داد

از نکات قابل توجه در این بخش پرسش و پاسخ های علمی میان سخنرانان و همکاران حاضر در سمینار بود که قطعا می تواند باعث پویایی بیشتر و ارتفائ سطح علمی همکاران شود

1392/09/07

ریسک بالای استفاده از لنزهای رنگی ارزان قیمت

توسط تحقیقاتی در هنگ کنگ مشخص شد

افرادی که لنزهای رنگی خود را از فروشگاه های غیر مجاز مانند فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی یا آرایشگاه ها خریداری می کنند، در معرض خطرات جدی ای قرار دارند. هرگونه لنز چه لنز های رنگی و چه لنز های غیر رنگی را باید از مراکز مجاز همراه با تجویز توسط افراد متخصص در این کار ( اپتومتریست ها و چشم پزشک ها) تهیه گردد.

1392/08/18

آیا علت قرمزی چشم ها در عکس را می دانید؟

مهرناز زمانی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد هنگامیکه عکس خود یا عزیزانتان را مشاهده می کنید، متوجه قرمزی بیش از حد چشمان درون عکس شوید یا این قرمزی به اندازه ای زیاد بوده که عکستان را خراب کرده است. ممکن است برای شما هم علت ایجاد این قرمزی و یا راه های جلوگیری از این پدیده سوال باشد.

1392/07/17

این راهکار ها را دنبال کنید تا چشمانتان را علاوه بر زیبا بودن،سالم نگه دارید

سپیده دهقان

بسیاری از خانم هایی که به دفاتر کار اپتومترسیت ها مراجعه می کنند، در مورد انواع لوازم آرایشی و نوع استفاده از آنها از اپتومتریست خود سوالاتی دارند. در کنار این مسئله در برخی از بیماران استفاده از لوازم آرایشی منع یا محدودیت دارد. استفاده نامناسب از این لوازم می تواند باعث ایجاد آسیب های چشمی مانند مسدود شدن غدد میبومین شود. در ادامه با iraneyes همراه باشید تا نکاتی را در مورد استفاده از لوازم آرایشی چشم باهم مرور کنیم که می تواند برای مدیریت کردن بیماران مفید باشد.

1392/07/11
صفحه : از : 2
12