اخبار :: انتخابات انجمن علمی اپتومتری ایران

برگزاری انتخابات انجمن علمی اپتومتری ایران

جمعه نهم اسفند ماه در سالن همایش های بیمارستان رسول اکرم (ص) هیئت مدیره جدید انجمن علمی معرفی شدند.

1392/12/09

زرین در گفتگو با iraneyes

ما در این دوره هیئت مدیره تمام تلاش خود را به کار گرفتیم و گام های خوبی هم برداشته شد. امیدوارم هیئت مدیره آینده بتواند حرکتی جهش گونه در جهت تحقق اهداف عالی اپتومتری در کشور بردارد.

1392/12/08

پیام رئیس انجمن علمی اپتومتری ایران

اینک و در آستانه ی بهار طبیعت ، اپتومتری کشور در انتظار و نیازمند حضور پر رنگ و متعهدانه ی اعضای این خانواده بزرگ در انتخابات نهم اسفند ماه است...

1392/12/08

از نقد منصفانه تا عیب جویی مغرضانه

در مجموعه های موفق برای بزرگان وافراد زحمت کش احترام خاصی قائلند و سعی می کنند این افراد را در سطوح بالاتر مطرح و برجسته سازند اما متاسفانه در رشته ما ...

1392/12/08

دکتر میرزاجانی در گفتگو با iraneyes

در آستانه انتخابات انجمن علمی از دکتر میرزاجانی درخواست نمودیم تا در مورد پاره ای از مسائل اخیر دیدگاه های خود را ارائه نمایند. لازم به توضیح است این مصاحبه حاصل دو گفتگوی iraneyes با ایشان است. 5 سوال اول این مصاحبه مربوط به تاریخ 10آذر ماه و مابقی آنها حاصل گفتگوی 5 اسفند ماه می باشد.

1392/12/07

پاسخ به ابهامات از زبان نماینده وزارت بهداشت

در مصاحبه با رضا موقری کارشناس مسوول کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت بهداشت عنوان شد

ما از همه می خواهیم در انتخابات شرکت کنند چون تعداد بیشتر رای دهندگان به عنوان پشتوانه ای برای اعضای هیئت مدیره می باشد. ما برای اعضای هیئت مدیره بعدی هم آرزوی موفقیت می کنیم انشالله که بتوانند در جهت احقاق حقوق همکارانشان قدم های مثبتی بردارند.

1392/11/08

بدانیم چه می کنیم

انتخابات برگزار نشد

جمعه ده و نیم صبح سالن اجتماعات حضرت ابوالفضل بیمارستان رسول اکرم جلسه انتخاباتی مجمع عمومی انجمن علمی اپتومتری ایران پس از یک معطلی یک ساعته که حضار انتظار شروع رسمی جلسه را می کشیدند...

1392/11/04

عبدالله فرزانه

کاندیدای انتخابات انجمن علمی اپتومتری ایران

امیدوارم در روز جمعه 4 دی ماه همکاران عزیز با مشارکت حد اکثری بتوانند با رای خودشان افرادی علمی، توانمند ،خوش فکر، دلسوز، متعهد و امانت دار را برای هیئت مدیره انجمن علمی انتخاب نمایند.

1392/11/03

بازگشت در آخرین ساعات

فرهاد صحرایی انصرافش را پس گرفت

1392/11/03

بهروز مالکی

کاندیدای بازرسی انتخابات انجمن علمی

مایلم از همکاران و سایتهایی که در برخی موارد با اطلاع رسانی یک طرفه و گاهی تخریب کاندیداها باعث متشنج تر شدن اوضاع می شدند گله گذاری بکنم و همینطور تشکر کنم از شما بخاطر اینکه بیطرفی را در اطلاع رسانی رعایت میکنید و به تمامی کاندیداها فرصت برابر میدهید تا با معرفی خود و برنامه هایشان، تصمیم گیری درست را راحت تر نمایند.

1392/11/03
صفحه : از : 2
12