1392/03/17 ارزیابی عملکرد بینایی

 درک ما از محیطی که در آن زندگی می کنیم از طریق محرک های پیچیده ی محیط و شیوه ای که در آن این محرک ها توسط پردازش سیستم های حسی ما تعیین می شوند، حاصل می شود. تفسیر ما از تصاویر بینایی از طریق توانایی های ما ، برای تشخیص جزئیات کنتراست بالا و تبعیض ویژگی های کنتراست پایین ، اختلاف رنگ، روشنایی و عمق، و برای استفاده از اطلاعات کامل میدان پانورامیک بینایی ما تحت تاثیر قرار می گیرد. برای تعیین کمیت عملکردهای بینایی بایدقادر به ارزیابی تأثیری که ممکن است نقص در هر یک از این مکانیسم های پردازش و کیفیت تصاویر بینایی ما داشته باشد، باشیم. با این فرضیات در این فصل نه تنها حدت بینایی دور بلکه حدت بینایی نزدیک ،میدان بینایی ،دید رنگ ،حساسیت کنتراست و...در نظر گرفته شده است.


کلمات کلیدی : چارت های حدت دید با کنتراست پایین,چارت های حدت دید دور,چارت اسنلن,چارت حدت دور Sloan,چارت های بیلی-لاوی,چارت های واترلو,چارت های لوگمار فریز,چارت های سمبلیک

هیچ نظری وجود ندارد

نظرات شما پس از تائید مدیران سایت قابل رویت خواهد بود. در صورتی که عضو سایت نیستید و مایلید که تصویر شما در کنار نظرتان دیده شود، می توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.
نام و نام خانوادگی پست الکترونیک
متن نظر
 


ارسال نظر